Hayalinizdeki balayı tatili için bize hemen ulaşın!

0 (212) 292 40 42

Hakkımızda

Sürekli artış gösteren yabancı müşterilerine en iyi hizmeti sunmak isteyen Peninsula Tours, çağdaş organizasyon yapısı ve takım ruhunu benimsemiş çalışanlarıyla 7 ayrı ofiste faaliyetlerini sürdürmektedir.

Öncelikli hedefini, sunduğu hizmetin standartlarını daha da yükseltmek olarak belirleyen Peninsula Tours, 2000 yılında yurt içi turizmde de hizmet vermeye başlamıştır.

Ticari yaşamı boyunca sosyal sorumluluk ilkesine daima bağlı kalmış, ülkemize yüksek miktarlarda döviz girdisi sağlaması nedeniyle birçok kez ödüllendirilmiştir. Eğitime katkı çalışmaları, çeşitli spor dallarında sponsorlukları ve doğayı korumaya yönelik projeleri ile sektörün saygın ve güvenilir firmaları arasında yerini almıştır.

Peninsula Tours güvenilir geçmişinden kaynaklanan deneyimle, benimsediği kurumsal prensiplerden ve kusursuz hizmet anlayışından ödün vermeden, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Peninsula Tours olarak, tüm tatil hayallerinizi eksiksiz olarak yerine getirmeyi hedefliyoruz. Bu yüzden, Türkiye ve dünyanın hemen her köşesi seçeneklerimiz arasında yer alıyor. Yaşam tarzınıza en uygun tatili sunabilmek için sürekli araştırıyoruz, yeni tatil seçenekleri oluşturuyoruz.

Mutluluklarını paylaştığımız balayı çiftlerini dünyanın en romantik köşelerine götürüyor, arkeoloji ve tarih meraklılarını büyüleyici medeniyetlerle buluşturuyoruz. Alışveriş tutkunları için, dünyanın moda merkezlerine turlar düzenliyor, takımlarını her yerde desteklemek isteyen taraftarları yurtdışı maçlarında yalnız bırakmıyoruz. Eğlencede sınır tanımayanlarla dünyanın en gözde mekanlarında geziyor, ünlü kayak merkezleri ve birbirinden büyüleyici sualtı cennetlerinin heyecanını macera tutkunlarıyla yaşıyoruz.

Paket turlarımızda, bütçenizi sarsmayan çözümler ve ödeme seçenekleri bulacaksınız. Kişiye özel tatil hizmetimizle, dilediğiniz yere, dilediğiniz zamanda ve un uygun şartlarla gidebileceksiniz.

Size hayallerinizin ötesinde bir tatil sunabilmek için bizi aramanızı diliyoruz.

Yukarı