Hayalinizdeki balayı tatili için bize hemen ulaşın!

0 (212) 292 40 42

Bali Turu – Singapur Havayolları ile

Bali Balayı Turu
Singapur Havayolları ile
5 Gece – 8 Gün

1.GÜN: İSTANBUL / SINGAPUR

Bali turu için Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Singapur Havayolları Kontuarı önünde saat 10.25 de buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Singapur Havayollarının SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13.25 de Singapur a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

2.GÜN: SİNGAPUR / BALI

Yerel saat ile 05.45 de Singapur’a varış. Uçak değiştirerek SQ940 ile 06.50 de Bali Adasının başkenti Denpasar a hareket. 09.35 de Bali’ye varış ve nüfusunun yüzde doksanının Hindu olduğu bu cennet adanın ünlü plajlarından birindeki otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Bali turu kapsamında ilk gece konaklama otelimizde

3.GÜN: BALİ

Bali turunun ilk gününde sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Kintamani volkan turu.  Tam gün sürecek bu turda sabah 08.30 lobiden hareketle, dünyanın en pahalı ve en kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağaza gidiyoruz. Buradaki kısa molamızın ardından Kintamani bölgesine doğru devam ediyoruz. Yol boyunca batik, ağaç oymacılığı ve resim sanatlarının geliştiği köyleri gezerek, atölyelerdeki çalışmaları izliyor ve alışveriş imkanı buluyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, yanardağın tam karşısında bir restoranda açık büfe öğle yemeği yiyoruz. Dönüş yolunda Kutsal Su Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali’nin dünyaca ünlü pirinç terasları görüp; yerel evlere gerçekleştireceğimiz ufak ziyaretlerin ardından otele dönüyoruz. Turumuz takriben 9 saat sürmektedir. Konaklama otelimizde.

4.GÜN: BALİ

Bali turunun ikinci gününde sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Tanat Loh turuna katılabilirler. Yarım günlük bu tur için, öğleden sonra 14.30 da lobiden hareket ediyoruz. Önce adanın ikinci büyük tapınağı olan Mengwi Tapınağını ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali’nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağına varıyoruz. Burada gün batımını izlendikten sonra otele dönüş. Konaklama otelimizde.

5.GÜN: BALİ

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. İsteyenler eksta olarak tam günlük Nusa Lembognan Adası turuna katılabilirler. Tam günlük turumuz  sabah yaklaşık 08:30 ile 17:30 saatleri arasında olacaktır. Bali’nin yakınındaki Nusa Lembognan adasına gidip, orada bir gün geçirebilirsiniz. Bir katamaranla adaya gidilir. Seyahat sırasında yelkenlinin güvertesinde güneşlenme imkanı vardır. Çeşitli ikramlar yapılır. Adada gün boyu şnorkel, banana boat ve altı cam tekne gezilerinden faydalanılabilmektedir. Öğle saatinde barbekü yapılıp keyifli bir yemek alınmaktadır. Akşam otele dönüş ve konaklama otelinizde.

6.GÜN: BALi

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Bali turunu daha ilginç kılmak isteyen misafirlerimiz için ekstra Rafting-Fil Safari turu. Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08:30 lobiden hareketle, önce Ubud bölgesinde rafting noktasına gidilir. Ön bilgilendirmeden sonra rafting yapılır, rafting sonrası açık büfe öğle yemeği alınır. Daha sonra fil safari alanı olan Taro Parkına devam edilir. Fillerle ilgili bilgi verildikten sonra orman içinde 35 dakikalık fil gezisi yapılır.

7.GÜN: BALi / SiNGAPUR

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz ve güneşten son kez istifade fırsatı. Akşam üzeri sonra havalimanına transfer. Singapur Havayollarının SQ949 sefer sayılı uçağı ile saat 21.45 de Singapur’a hareket.

8.GÜN: SiNGAPUR / İSTANBUL

Yerel saat ile 00.20 de varışın ardından, saat 01.45 de Singapur Havayollarının SQ 392 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket. Sabah 07.25 de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz…

Bali’de balayı turu için farklı bir alternatif olması için, Malezya Havayolları ile gerçekleşecek Bali Turu‘nu incelemenizi öneririz.

İki kişilik odalarda kişi başı fiyatlar:

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Singapur Havayolları ile istanbul – Bali - İstanbul uçuşları

Seçilen otelde 5 Gece oda + kahvaltı konaklama

Özel araç ile havaalanı/ otel/ havaalanı transferleri

Lokal rehberlik hizmetleri

Havaalanı vergisi

Seyahat güvence paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış fonu - 15 TL

Kişisel Harcamalar

Bali vizesi (kapıda alınmaktadır – 35 USD)

Çıkış vergisi (200.000 IDR)

Önemli Bilgiler. Lütfen Okuyun!

Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımız son hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.

Peninsula Tours olarak vize hizmeti vermekteyiz ancak Peninsula Tours konsolosluklar ve yolcu arasında aracı vazifesi görmektedir. Talep edilen belgelerin tam olarak teslim edilmesi gerekmekte olup vize çıkmaması durumunda acentemiz sorumlu değildir ve doğacak cezalardan da sorumlu tutulamaz.

Yolcu bunu bilerek turu satın alır.

Tüm döviz hesaplamalarında Günlük gazetelerde yer alan merkez bankası döviz satış kuru geçerlidir.(bir önceki günün kapanış kurudur)

Tüm tur kayıtları minimum 40% ödeme ile açılacaktır. Bakiye tur tarihinden 15 gün öncesinde kapatılmalıdır.

Tur iptallerinde satış formunda yazılan kurallar geçerlidir.

Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.

Yukarı