Hayalinizdeki balayı tatili için bize hemen ulaşın!

0 (212) 292 40 42

Bora Bora Balayı Turu
Air France ile
9 Gece – 10 Gün

Balayı tatillerinin gösterişli ve egzotik adası olan Bora Bora’da her daim huzur hakim. Huzur için masmavi denizine bakmanız bile yeterli. Denizin muazzam oluşundan dolayı, Bora Boralılar bu güzellikten sonuna kadar faydalanmışlar. Bungalov evlerle dolu, deniz üzerine kurulu birçok ev mevcut. Bu kadar güzel bir denizden uzaklaşmak ne mümkün…

1.GÜN: İSTANBUL – PARİS – LOS ANGELES – TAHİTİ

İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali, Peninsula Tours kontuarı önünde, saat 07.00’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinden sonra saat 09.00’da Air France’ın AF 2391 sefer sayılı uçuşu ile Paris’e hareket. Saat 11:45’te Paris’e varış. Uçuş yolculuğu yaklaşık 3 saat 45 dakika sürmektedir. Varışın hemen ardından Air France’ın AF 072 sefer sayılı uçuşu ile saat 13.15’te Los Angeles’e hareket. Yerel saat ile 15.45’te varış. Uçuş yolculuğu yaklaşık 11 saat 45 dakika sürmektedir. Los Angeles’da beklemenin ardından AF 674 sefer sayılı uçuşu ile saat 22.30’da Papeete’ye uçuş.

2.GÜN: TAHİTİ

Yerel saat ile gece 03.50’de Tahiti’ye varış. Uçuş yolculuğu yaklaşık 8 saat 20 dakika sürmektedir. Fransız Polenazyası’nda bulunan ve dünyanın en güzel adaları olarak kabul edilen Tahiti, doğa ve denizi iç içe yaşayabileceğiniz ender yerlerden biridir. Gümrük ve bagaj işlemlerinin ardından özel aracımız ile otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3. GÜN: TAHİTİ – MOOREA

Sabah kahvaltısının ardından, özel araçlarla limana transfer ve katamaran ile Moorea Adası’na yolculuk. Tahiti’ye sadece 30 dakika uzaklıkta, yeryüzündeki en güzel adalardan biri olarak kabul edilen Moorea Adası’na varışı takiben otelinize transfer. Adanın başlıca özelliği olan zirveler ve kule tepeler muhteşem bir görüntü oluşturmaktadır. Serbest zamanda dinlenme ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek, 4×4 ciplerle yapılacak olan safariye katılabilirler. 3-4 saat arası sürecek olan bu turda; ciplerle adanın doğal güzelliklerine dalış yapıyoruz. Muhteşem görüntülerle karşılaşacağınız bu tur için yanınıza fotoğraf makinenizi almayı unutmayın. Adanın sahip olduğu kültürel mirası; müzeleri ve kiliseleri gezerek göreceğiz. Otele transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra yapılacak olan Tiki Köyü turuna katılabilirler. Bu turda adanın muhteşem dans gösterilerini izleme fırsatı bulacağız ve açık büfe akşam yemeği alacağız. Geceleme otelimizde.

4.GÜN: MOOREA

Sabah kahvaltısının ardından, serbest zamanda deniz ve güneşin tadını çıkarma imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak olan Lagoon Cruise turuna katılabilirler. Kıyı boyunca tekne gezisi yapacağımız bu turda, adanın en güzel kıyılarından birinde piknik yapma imkanı bulacaksınız. Yaklaşık 6 saat sürecek olan tekne gezintisinde şnorkel yapma şansına da sahip olacaksınız. Turun sonunda özel aracımızla otelinize transfer. Serbest zamanda dinlenme ve gezme imkanı. Geceleme otelimizde.

5.GÜN: MOOREA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz yapılacak olan ekstra Snorkeling Safari turuna katılabilirler. Dünyanın en güzel dalış noktalarına sahip olan adada, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzelliklerine dalma fırsatı yakalayacaksınız. Mükemmel iklimi ve sualtı görüşünün eşsizliği, adayı önemli bir dalış merkezi haline getirmiştir. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine “Scuba Diving” veya “Snorkeling Safari” turlarıyla varacaksınız. Otelinize transfer ve serbest zamanda dinlenme ve gezme imkanı. Geceleme otelimizde.

6.GÜN: MOOREA / BORA BORA

Sabah kahvaltısının ardından, özel aracımızla Moorea Havalimanı’na transfer ve Bora Bora’ya hareket. Otelinize transfer ve serbest zaman. Otelinizde lüksü ve konforu dolu dolu yaşayacak, akşam yemeklerinizi, muhteşem gün batımında doyumsuz lezzetteki deniz ürünleriyle, romantik bir ortamda alacaksınız. Serbest zamanda dinlenme ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra yapılacak olan Köpekbalığı Besleme (Shark Feeding) & Lagoonarium turuna katılabilirler. Tam sürecek olan bu turda öğle yemeğinin alınması ve ardından şnorkel ve dalış yapma imkanı. Geceleme otelimizde.

7. GÜN: BORA BORA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zamanda dinlenme ve gezme imkanı. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkarın! Dileyen misafirlerimiz ekstra yapılacak olan ve yaklaşık 3 saat sürecek olan ada turuna katılabilirler. Güzel bir gün geçirme fırsatı bulabileceğiniz bu turda; yarım günlük Bora Bora ada turundan sonra, alışveriş yapma imkanına da sahip olabileceksiniz. Otele transfer ve serbest zamanda deniz, kum ve güneşin tadını çıkarma imkanı. Geceleme otelimizde.

8. GÜN: BORA BORA – TAHİTİ

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer ve Tahiti’ye hareket. Varışın ardından özel aracımızla otelinize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak ve tam sürecek olan Tahiti ada turuna katılabilirler. Özel aracımızla ve yerel bir rehber eşliğinde yapılacak olan bu turda; adanın doğal botanik bahçelerini, şelalelerini ve tarihi yerlerini gezme imkanına sahip olacaksınız. Adada görülecek yerler arasında; Tek Ağaç Tepesi (One Tree Hill), Venüs Noktası (Point Venus), Maraa Fern Grottoes ve Gauguin Müzesi bulunmaktadır. Tur sırasında Gauguin Restaurant’ta öğle yemeği yedikten sonra, adayı keşfetmeye devam edeceksiniz. Geceleme otelimizde.

9. GÜN: TAHİTİ – LOS ANGELES – PARİS

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerini takiben Air France’ın saat 08:00’deki AF 673 sefer sayılı uçuşu ile Los Angeles’a hareket. Yerel saat ile 19.15’te varışın hemen ardından, AF 073 sefer sayılı uçuş ile saat 21:15’te Paris’e hareket. Uçakta gece yolculuğu.

10.GÜN: PARİS – İSTANBUL

Yerel saat ile 17:00’de Paris’e varış. AF 2390 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.05’te İstanbul’a hareket. Saat 23.30’da İstanbul’a varış ve Bora Bora turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.

 

İki kişilik odalarda kişi başı fiyatlar:

Önemli Bilgiler. Lütfen Okuyun!

Pansiyon Durumu: Oda + kahvaltı

Hareket Günleri: Her gün

Vize Durumu: Bora Bora’ya seyahat eden TC Vatandaşlarının, ABD vizesi ile birlikte, Adalar Schengen’i alması gerekmektedir. Vize Fransız Konsolosluğu’ndan alınmakla birlikte, normal schengen vizesinden farklıdır.

Bilinmesi Gerekenler: Bora Bora’da yanınızda USD bulundurmanız lehinizedir. Kredi Kartı kullanımında herhangi bir güvenlik problemi yaşanmamaktadır.

Önemli: Uçuş saatleri ve günleri, dönemsel olarak değişebilmektedir. Lütfen uçuş bilgilerinizi satış danışmanlarınız ile teyit ediniz.

Yukarı