Hayalinizdeki balayı tatili için bize hemen ulaşın!

0 (212) 292 40 42

Boracay Balayı Turu
Singapur Havayolları ile
5 Gece – 8 Gün

Boracay balayı turu belki de balayı tatillerinin en sakin ve en şiirsel olanı. Kusursuz kumsallarında aşkın tadına varacaksınız. White Beach ve Bulabog Beach en bilinen ve popüler olan sahillerinden. Buralarda canlı ve cıvıl cıvıl bir atmosferde denize doyabilirsiniz. Coco Beach de ayrı güzellikte bir plaj. Deniz, kum, güneş üçlemesinin en kusursuz olanı burada diyebiliriz. Bunun yanı sıra farklı etkinlik seçenekleri de mevcut. Rüzgarla dans etmek için rüzgar sörfü yapabilirsiniz. Yelkenli küçük katamaranlarda denize açılabilir, adanın etrafındaki koyları keşfedebilir, gün batımında yol alabilirsiniz.

1.Gün: İstanbul – Singapur

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Singapur Havayolları Kontuarı önündesaat 10.30 da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Singapur Havayollarının SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13.25 de Singapur a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

2. Gün: Singapur – Kalibo – Boracay

Yerel saat ile 05.00 de Singapur’a varış. Uçak değiştirerek MI599 ile saat 10.00 da Filipinler’in adalarından biri olan Kalibo’ya hareket. Yerel saat ile 13.45 de Kalibo’ya varış ve özel karşılama sonrasında yapılacak yaklaşık 2 saat süren transferin ardından, 15 dakika süren bir bot seyahati ile Boracay adasının ünlü plajlarından birindeki otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Konaklama otelimizde

3. Gün: Boracay

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Bembeyaz kumların ve turkuaz rengi denizi tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca dileyen misafirler, çeşitli su sporu seçeneklerinden birini değerlendirerek gününü daha da eğlenceli hala getirebilirler. Konaklama otelimizde.

4. Gün: Boracay

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Bembeyaz kumların ve turkuaz rengi denizi tadını çıkarabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz, sahil boyunca sıralanan SPA salonlarında kendilerini tecrübeli ellere emanet edebilir ya da küçük teknelerle civardaki adaları ziyaret edebilirler. Konaklama otelimizde.

5.Gün: Boracay

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Bembeyaz kumların ve turkuaz rengi denizi tadını çıkarabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz, şnorkel ile Filipinlerin eşsiz sualtı güzelliklerini yakından tanıyabilirler. Konaklama otelinizde.

6 Gün: Boracay

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Bembeyaz kumların ve turkuaz rengi denizi tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca dileyen misafirler, Boracay’ın merkezindeki D-Mall da gezip alışveriş yapabilir ya da akşam üstü tekne gezintisine katılabilirler. Konaklama otelimizde.

7. Gün: Boracay – Kalibo / Singapur

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz ve güneşten son kez istifade fırsatı. Öğlen saatlerinde havalimanına transfer. Singapur Havayollarının MI599 sefer sayılı uçağı ile saat 14.30 da Singapur’a hareket. Yerel saat ile 19.40 da varış.

8. Gün: Singapur / İstanbul

Saat 01.40 da Singapur Havayollarının SQ 392 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket. Sabah 07.45 de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz…

İki kişilik odalarda kişi başı fiyatlar:

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Singapur Havayolları ile İstanbul – Kalibo // İstanbul uçuşları

Seçilen otelde 5 Gece oda + kahvaltı konaklama

Özel araç ile havaalanı/ otel/ havaalanı transferleri

Lokal rehberlik hizmetleri

Havaalanı vergisi

Seyahat güvence paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış fonu - 15 TL

Kişisel Harcamalar

Önemli Bilgiler. Lütfen Okuyun!

Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımız son hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.

Peninsula Tours olarak vize hizmeti vermekteyiz ancak Peninsula Tours konsolosluklar ve yolcu arasında aracı vazifesi görmektedir. Talep edilen belgelerin tam olarak teslim edilmesi gerekmekte olup vize çıkmaması durumunda acentemiz sorumlu değildir ve doğacak cezalardan da sorumlu tutulamaz.

Yolcu bunu bilerek turu satın alır.

Tüm döviz hesaplamalarında Günlük gazetelerde yer alan merkez bankası döviz satış kuru geçerlidir.(bir önceki günün kapanış kurudur)

Tüm tur kayıtları minimum 40% ödeme ile açılacaktır. Bakiye tur tarihinden 15 gün öncesinde kapatılmalıdır.

Tur iptallerinde satış formunda yazılan kurallar geçerlidir.

Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.

Yukarı