Hayalinizdeki balayı tatili için bize hemen ulaşın!

0 (212) 292 40 42

KOH SAMUI & PHUKET & BANGKOK TURU

1. GÜN – İSTANBUL / BANGKOK Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Türk Havayolları kontuarı önünde saat 17:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben TK 64 sefer sayılı uçuş ile saat 20:05’de Bangkok’a hareket. Uçakta gece yolculuğu. 2. GÜN – BANGKOK / KOH SAMUI Yerel saat ile 09.25 de varışın ardından, ara uçuş ile Koh Samui’ye […]

1. GÜN – İSTANBUL / BANGKOK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Türk Havayolları kontuarı önünde saat 17:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben TK 64 sefer sayılı uçuş ile saat 20:05’de Bangkok’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

2. GÜN – BANGKOK / KOH SAMUI

Yerel saat ile 09.25 de varışın ardından, ara uçuş ile Koh Samui’ye yolculuk. Son yılların en popüler tatil merkezi olan Koh Samui de otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, güneş ve kumdan yararlanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Samui Adası Turu. Bu yarım günlük ada turunuzda, ilk durağınız, Chaweng Beach in panoramik görüntüsünü izleyebileceğiniz Ladd Koh. Daha sonra, ilginç oluşumları ile dikkat çeken Grand Ma ve Grand Pa doğal kayalıklarını görebilirsiniz. 30 metre yükseklikten akan Na Muang Şelalesi, yerel halk için önem arz eden, meditasyon yaparken oturur pozisyonda olan Loung Por Daeng in anısına yapılmış Wat Kunaram ve çevreye kuşbakışı bakmanıza olanak sağlayan tepe üzerinde bulunan Büyük Buddha heykeli, turunuz esnasında görülecek yerlerdir.
* Bu tur, minibüs ile yapıldığından, yolların elverişli olmamasına bağlı olarak, adanın her noktasına ulaşım sağlanamamaktadır.

3. GÜN –  KOH SAMUI

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Koh Tao & Koh Nang Yuan Adası Turu. Koh Samui inin 70 km kuzeyinde bulunan, bir dalış cenneti olarak bilinen Koh Nang Yuan a gitmek için, otelinizden erken saatte hareket. Bophut Koyu ndan saat 08:30 da hareketle, yaklaşık bir bucuk saat suren deniz yolculuğunun ardından kum şeridi ile birbirine bağlı 3 adacıktan oluşan Koh Nang Yuan a varış. Tayland körfezinin en iyi görüş netliğine sahip sularında, şnorkel ile dalabilir, rengârenk tropik balıkları ellerinizle besleyebilirsiniz. Daha sonraki durağınız, Koh Tao Adası na hareket. Öğle yemeği burada alınacaktır. Koh Tao da Mango Bay veya hava ve deniz suyunun durumuna bağlı olarak başka bir noktada denize girme ve dinlenme imkânı. Yaklaşık olarak saat 15.00 de Bophud Limanı na hareket, 16.30 da varış ve otelinize transfer.

4. GÜN  KOH SAMUI

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Anthong Marine Ulusal Parkı Turu. Koh Samui nin 45 km Kuzey batısında bulunan, Thailand ın ikinci Ulusal Parkı, 250 km2 lik alanda 40 adadan oluşmaktadır. Koh Samui den, surat teknesi ile 1 saat mesafede bulunan bu parkta yeşillikler bezenmiş adacıklar, Kristal mavi göletler esrarengiz mağaralar ve ilginç kaya oluşumları görenleri büyülemektedir. Sabah erken saatte başlayan turunuzun 2 durağı bulunmaktadır; Koh Wua Talap (Uyuyan İnek Adası) – Adanın en yüksek tepesine çıkabilir, Lotus Mağarasını görebilir, şnorkel yapabilirsiniz. Koh Mae (Anne Ada) – Zümrüt yeşili renkli koy burada bulunmaktadır. Öğle yemeği adada (Koh Wua Talap) alınacaktır. Konaklama otelimizde.

5. GÜN – KOH SAMUI / PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra havaalanına transfer ve Koh Samui’den ayrılarak Tayland’ın en ünlü tatil beldesi olan Phuket’e uçuş. Varışın ardından güzel plajlarından birinde bulunan otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, güneş ve kumdan yararlanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra Simon Cabaret Show a katılabilirler. Konaklama otelimizde.

6. GÜN – PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest gün. Dileyen misafirlerimiz tam günlük ekstra Phi Phi Adası Turuna katılabilirler. Önce otelimizden sürat motorunun kalktığı küçük limana transfer. Ardından ünlü Phi Phi adasına hareket. Yol esnasında daha küçük adalardan Phi Phi Ley Adası, Pile Mağarası ve Maya Bay görülecektir. Adalardan birinde öğle yemeği ve Phi Phi adası da görüldükten sonra, akşam saatlerinde geri dönüş yolculuğu. Otelimize transfer ve turumuzun sonu. Turumuz esnasında, Phuket merkezine göre daha bakir olan bu tropikal cennette tüm gün deniz ve güneşten yararlanabilir ve yöre halkından alışveriş yapabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

7. GÜN – PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan faydalanma; dinlenme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz akşam saatlerinde başlayan ekstra Fantasea Show turuna katılabilirler. Bu turumuzda geleneksek Thai yemeklerinin tadına bakabilir, Festival köyünde hatıralık eşya alışverişi yapabilir ve 30 fil ve çok sayıda canlı ile yapılan, içinde akrobasiden özel efektlere; kültürden ilüzyona her türlü gösterinin bulunduğu Las Vegas tarzı şovu izleyebilirsiniz. Gösteri sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

8. GÜN – PHUKET / BANGKOK

Sabah kahvaltısından sonra havaalanına transfer ve Koh Samui’den ayrılarak Tayland’ın ve hatta Uzakdoğu’nun başkenti Bangkok’a uçuş. Varışımızı takiben arzunuz halinde yapılacak panoramik Bangkok şehir turunda görülecek yerler arasında; Altın Buda Tapınağı, Po Tapınağı, Wat Benchamabepit Tapınağı, Parlemento Binası, Çin Mahallesi yer almaktadır. Otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek SeaFood Market gezisine katılıp, diledikleri deniz ürününü yeme fırsatı bulabilirler. Konaklama otelimizde.

9. GÜN – BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dinlenme, gezme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak olan Tayland’ın sembolü haline gelen Yüzen Çarşı ve Kanallar Turuna katılabilirler. Bangkok un 130 km uzağında bulunan Damnoen Sadakta sokakların yerini nehir, dükkanların yerini tekneler aldığına bir defada gözlerinizle şahit olacaksınız. Sabahın erken saatlerinde yüzlerce renkli malın, tropikal meyvaların, sebzelerin el değiştirdiğine tanık olup, arzu ederseniz bunları tatma imkanı da bulabileceksiniz. Ve ayrıca Tik agaclarından otantik turistik eşyalara kadar herşey gözlerinizin önüne serilmiş olacak. Konaklama otelimizde.

10. GÜN – BANGKOK / İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve gezme için serbest zaman. Akşamüzeri dönüş uçağı için havaalanına transfer. Türk Havayollarının TK 69 sefer sayılı uçağı ile saat 23.30 da İstanbula hareket. Uçakta gece yolculuğu.

11. GÜN – İSTANBUL

Yerel saat ile 05.40 da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.

İki kişilik odalarda kişi başı fiyatlar:

Diğer Çoklu Uzakdoğu Turları

Yukarı