Hayalinizdeki balayı tatili için bize hemen ulaşın!

0 (212) 292 40 42

Dubai Turu – Emirates ile

Dubai Turu
Emirates ile
4 Gece – 5 Gün

Balayı turunuzda Dubai’de gezilecek birçok yer var. Burj Khalifa, dünyanın en yüksek binası. Güneş batışını izlemek, Dubai Mall’da yapılan ışık gösterilerine şahit olmak etkileyici olur. Eğer isterseniz Dubai Mall ışık gösterilerini, yakından da izleyebilirsiniz. Akşamları 19.00’dan itibaren başlayan bu gösteri, tam bir görsel şölen. Balayınızın her saniyesi altın kadar değerli. Dubai ise bunun farkında.

1. GÜN: İSTANBUL – DUBAİ

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş PENINSULA TOURS kontuarı önünde saat 16:30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben EK 122 sefer sayılı uçuş ile saat 19:25’de Dubai uçuşu. Uçakta gece yolculuğu.

2. GÜN: DUBAİ

Yerel saat ile 00.40da varış, otelimize transfer ve yerleşme. Sabah kahvaltısının ardından panoramik olarak düzenlenecek yarım günlük extra Dubai Şehir Turu. Ortadoğu’nun en önemli merkezlerinde Dubai, son yıllarda sergilediği gelişmişlikle dünyanın önde gelen ticari ve turistik merkezlerinden biri haline gelmiştir. Şehir turumuzda önce Jumeirah Camisi (ikiz minareli camii) ardından Ortadoğu’nun en yüksek yapılarından olan Dünya Ticaret Merkezi ve Emirates Towers görülecek ve ardından Dubai Creek bölgesinde kısa bir mola verilecektir. Ardından eski rüzgar kuleleri ile ünlü Bastakia Bölgesi, Dubai Milli Müzesi, Altın Çarşısı görülecek yerler arasındadır. Şehir turundan sonra serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3. GÜN: DUBAİ

Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest zaman. Öğleden sonra dilerseniz ekstra yapılacak olan yemekli Çöl Safari Turuna katılabilirsiniz. Turumuz saat 15:00- 16:00 saatleri arasında otelimizden başlıyor ve özel 4×4 jeeplerimiz ile çöl boyunca altın rengi kum tepelerinden geçiyoruz. Heyecan dolu saatler sonunda kamp alanına varışımızın ardından turumuzun en önemli özelliği olan unutulmaz, büyülü ve görkemli gün batımına şahit oluyor ardından akşam saatlerinde, yöresel halılar ve geleneksel aksesuarlarla bezenmiş tipik çadırların bulunduğu, Bedevi Kampı yakınlarında deve gezintileri yapma fırsatı buluyoruz. Sonra yıldızların altında ve geleneksel Arap müziği ile dans eden dansçıların gösterileri eşliğinde leziz barbekü akşam yemeğimizi alıyoruz. Yaklaşık gece 22:00 saatlerinde turumuzun sonu ve otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

4. GÜN: DUBAİ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dinlenme gezme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz için ekstraolarak düzenlenecek helikopter ile Dubai Turu. Bu turumuzda gökdelenleri ve uzun sahilleriyle Dubai şehrini havadan görebilme şansımız olacaktır. Konaklama otelimizde.

5. GÜN: DUBAİ – ISTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra uçuş saatine kadar serbest zaman. Öğlen havaalanına transfer. Emirates Havayolları EK 121 sefer sayılı uçuşu ile 14:50’de Istanbul’a hareket. Yerel saat ile 17.40 da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Istanbul ‘a hoşgeldiniz

İki kişilik odalarda kişi başı fiyatlar:

Önemli bilgiler. Lütfen Okuyun.

Pansiyon Durumu: Oda + kahvaltı

Vize Durumu: Dubai için elektronik Dubai vizesi alınmalıdır.

Önemli: Uçuş saatleri ve günleri, dönemsel olarak değişebilmektedir. Lütfen uçuş bilgilerinizi satış danışmanlarınız ile teyit ediniz.

Yukarı