Hayalinizdeki balayı tatili için bize hemen ulaşın!

0 (212) 292 40 42

Dubai Turu
Türk Hava Yolları ile
5 Gece – 6 Gün

Balayı turunuzda Dubai’de gezilecek birçok yer var. Burj Khalifa, dünyanın en yüksek binası. Güneş batışını izlemek, Dubai Mall’da yapılan ışık gösterilerine şahit olmak etkileyici olur. Eğer isterseniz Dubai Mall ışık gösterilerini, yakından da izleyebilirsiniz. Akşamları 19.00’dan itibaren başlayan bu gösteri, tam bir görsel şölen. Balayınızın her saniyesi altın kadar değerli. Dubai ise bunun farkında.

1.GÜN: İSTANBUL – DUBAİ

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminali Peninsula Tours Kontuarında 21.00 de buluşma. Türk Hava Yollarının TK 762 sefer sayılı uçuşu ile saat 23:50 de Dubai ye hareket. Geceleme uçakta.

2.GÜN: DUBAİ

Yerel saat ile 06:20 de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından kahvaltımızı almak için Jumeirah bölgesindeki İstanbul Flowers Restorana geçiyoruz. Sonrasında panoramik Dubai şehir turu. Ortadoğu nun en önemli merkezlerinden Dubai, son yıllarda sergilediği gelişmişlikle Dünya nın önde gelen ticari ve turistik merkezlerinden biri haline gelmiştir. Şehir turumuzda önce Jumeirah Camisi (ikiz minareli camii) ardından Ortadoğunun en yüksek yapılarından olan Dünya Ticaret merkezi ve Burj Dubai görülecek ve ardından Dubai Creek bölgesinde kısa bir mola verilecektir. Ardından eski rüzgar kuleleri ile ünlü Bastakia Bölgesi ,Dubai Museum Dubai Milli Müzesi, Altın Çarşısı görülecek yerler arasındadır. Şehir turundan sonra otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN: DUBAİ (ÇÖL SAFARİ TURU)

Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest zaman. Öğleden sonra dilerseniz ekstra yapılacak olan yemekli Çöl Safari Turuna katılabilirsiniz. Turumuz saat 15:00- 16:00 saatleri arasında otelimizden başlıyor ve özel 4×4 jeeplerimiz ile çöl boyunca altın rengi kum tepelerinden geçiyoruz. Heyecan dolu saatler sonunda kamp alanına varışımızın ardından turumuzun en önemli özelliği olan unutulmaz, büyülü ve görkemli gün batımına şahit oluyor ardından akşam saatlerinde, yöresel halılar ve geleneksel aksesuarlarla bezenmiş tipik çadırların bulunduğu, Bedevi Kampı yakınlarında deve gezintileri yapma fırsatı buluyoruz. Sonra yıldızların altında ve geleneksel Arap müziği ile dans eden dansçıların gösterileri eşliğinde leziz Barbekü akşam yemeğimizi alıyoruz. Yaklaşık gece 22:00 saatlerinde turumuzun sonu ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.GÜN: DUBAİ (HELİKOPTER TURU)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dinlenme gezme ve alışveriş imkanı. Dileyen Misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek helikopter ile Dubai turu. Bu turumuzda gökdelenleri ve uzun sahilleriyle Dubai şehrini havadan görebilme şansımız olacaktır. Geceleme otelimizde

5.GÜN: DUBAİ (ALIŞVERİŞ)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dinlenme gezme ve alışveriş imkanı. Dileyen Misafirlerimiz dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden Dubai Mall veya içinde kayak pisti bulunan ünlü Mall of Emirates veya şehrin merkezindeki City center alışveriş merkezini gezebilirler. Geceleme otelimizde.

6.GÜN: DUBAI-ISTANBUL

Sabah erken 05.00 de havalimanına transfer ve Türk Hava Yolları nın TK 763 seferi ile 07:40 ta İstanbul a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10:45 te İstanbul a varış ve turumuzun sonu.

İki kişilik odalarda kişi başı fiyatlar:

Önemli bilgiler. Lütfen okuyun.

Pansiyon Durumu: Oda + kahvaltı

Vize Durumu: Dubai için elektronik Dubai vizesi alınmalıdır.

Önemli: Uçuş saatleri ve günleri, dönemsel olarak değişebilmektedir. Lütfen uçuş bilgilerinizi satış danışmanlarınız ile teyit ediniz.

Yukarı