Hayalinizdeki balayı tatili için bize hemen ulaşın!

0 (212) 292 40 42

Koh Samui Balayı Turu
Singapur Havayolları ile
5 Gece – 8 Gün

Koh Samui turu sırasında pırıl pırıl denize bakarken gün batımını izlemek de balayı tatilinize renk katacak, aşkınızı tazeleyecek. Dalgaların kumsala vurması da adeta bir ninni gibi gelecek. Ruhunuzun dinlendiğini hissedeceksiniz. Kumsaların açıklarına doğru yüzdüğünüzde mercan kayalıklarına rastlarsınız. Burada renk renk mercanlar sizi karşılıyor olacak. Koh Samui Turu balayi-turlari.com.com uzmanlığı ve kalitesiyle sizleri bekliyor.

1.Gün: İstanbul – Singapur

Biletlerinizin tur öncesinde size tesliminin ardından uçuş gününüzde İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali Singapur Hava Yolları kontuarında saat 10:25 de check in işlemleri başlayacaktır. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinizin ardından Singapur Hava Yolları SQ 391 sefer sayılı uçuş ile 13.25 de Singapur a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

2.Gün: Singapur – Koh Samui

Yerel saatle 05.45 de Singapur’a a varışınızın ardından Singapur Havayollarının SQ5062 sefer sayılı uçağı ile saat 08.40 da Koh Samui ye hareket. 09.30 da Koh Samui ye varışın ardından pasaport bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra yetkili personelimiz tarafından karşılanma ve özel aracımızla adanın ünlü plajlarından birindeki otelimize transfer yerleşme ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.Gün: Koh Samui Samui Ada Turu

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Samui Adası Turu. Gerçekleştirilecek yarım günlük ada turunuzda ilk durağınız Chaweng Beach in panoramik görüntüsünü izleyebileceğiniz Ladd Koh. Daha sonra ilginç oluşumları ile dikkat çeken Grand Ma ve Grand Pa doğal kayalıklarını görebilirsiniz. 30 metre yükseklikten akan Na Muang Şelalesi yerel halk için oldukça önemli olan meditasyon yaparken oturur pozisyonda olan Loung Por Daeng in anısına yapılmış Wat Kunaram ve çevreye kuşbakışı bakmanıza olanak sağlayan tepe üzerinde bulunan Büyük Buddha heykeli turunuz esnasında görülecek yerlerdir. Konaklama otelimizde.

* Bu tur minibüs ile yapıldığından yolların elverişli olmamasına bağlı olarak adanın her noktasına ulaşım sağlanamamaktadır.

4.Gün: Koh Samui Samui Dağ Safarisi

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Samui Dağ Safarisi Turu. 250 km2 lik bir ada olan Samui nin dörtte ucu hindistancevizi ve meyve ağaçları ile örtülü ormanlarla kaplıdır. Sabah kahvaltıdan sonra otelinizden 4×4 lerle hareket ederek ilk durağınız olan Chaweng gözlem noktasına daha sonra da Grand Ma ve Grand Pa doğal kayalıklarına varıyoruz. Eğitimli maymunların ağaçlardan nasıl hindistancevizi topladıklarına şahit olduktan sonra 650 metre ile Samui nin en yüksek noktasında bulunan Tar Nim Şelalesine çıkıyoruz. Burada 15 dakika Fil üzerinde gezinti imkanı. Taştan oyma heykellerin bulunduğu Büyülü Bahçe ve kauçuk üretim çiftliği turumuzun diğer durakları arasında. Gözlem tepesinde alınacak öğle yemeğinin ardından gün batımının muhteşem manzarasını seyredebileceğiniz Büyük Buda heykelinin ziyareti ve otelinize donuş ve konaklama otelimizde.

5.Gün: Koh Samui  Koh Tao & Koh Nang Yuan Aadası Turu  

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Koh Tao & Koh Nang Yuan Adası Turu. Koh Samui nin 70 km kuzeyinde bulunan ve bir dalış cenneti olarak bilinen Koh Nang Yuan a gitmek için otelinizden erken saatte hareket. Bophut Koyu ndan saat 08:30 da hareketle yaklaşık bir buçuk saat süren deniz yolculuğunun ardından kum şeridi ile birbirine bağlı 3 adacıktan oluşan Koh Nang Yuan a varış. Tayland körfezinin en iyi görüş netliğine sahip sularında şnorkel ile dalabilir rengarenk tropik balıkları ellerinizle besleyebilirsiniz. Daha sonraki durağınız öğle yemeğinizi de alacağınız Koh Tao Adası. Koh Tao da Mango Bay veya hava ve deniz suyunun durumuna bağlı olarak başka bir noktada denize girme ve dinlenme imkanı bulunmaktadır. Yaklaşık olarak saat 15.00 de Bophud Limanı na hareket 16.30 da varış ve otelinize transfer. Konaklama otelimizde.

6.Gün: Koh Samui  Anthong Marine Ulusal Parkı Turu

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Anthong Marine Ulusal Parkı Turu. Koh Samui nin 45 km Kuzey batısında bulunan Thailand ın ikinci Ulusal Parkı 250 km2 lik alanda 40 adadan oluşmaktadır. Koh Samui den sürat teknesi ile 1 saat mesafede bulunan bu parkta yeşillikler bezenmiş adacıklar Kristal mavi göletler esrarengiz mağaralar ve ilginç kaya oluşumları görenleri büyülemektedir. Sabah erken saatte başlayan turunuzun 2 durağı bulunmaktadır; Koh Wua Talap  Uyuyan İnek Adası   – Adanın en yüksek tepesine çıkabilir Lotus Mağarasını görebilir şnorkel yapabilirsiniz. Koh Mae Anne Ada – Zümrüt yeşili renkli koy burada bulunmaktadır. Öğle yemeği Koh Wua Talap da alınacaktır. Turun ardından otelinize transfer. Konaklama otelimizde.

7.Gün: Koh Samui – Singapur

Sabah kahvaltısının ardından havaalanına transfer. Singapur Havayolları SQ5061 sefer sayılı uçağı ile saat 10.15 de Singapur’a hareket. Yerel saat ile 13.05 de varış. Akşamki uçağınıza kadar serbest zamanınız var. Bu süreci Singapur’da gezerek değerlendirebilirsiniz.(En geç 23.00 de Singapur Havalimanında olmanızı önemle belirtiriz)

8. Gün: Singapur – İstanbul

Yerel saat ile 01.45 de Singapur Havayollarının SQ392 sefer sayılı uçuşu ile İstanbula hareket. Uçakta gece yolculuğu. Türkiye saati ile 07.25 de İstanbul a varış ve Koh Samui turumuzun sonu. İstanbul Atatürk Havaalanına hoş geldiniz.

İki kişilik odalarda kişi başı fiyatlar:

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Singapur Havayolları ile Istanbul / Bangkok / İstanbul uçuşları

Bangkok Havayolları ile Bangkok / Koh Samui / Bangkok

Seçilen otelde 5 gece konaklama

Havaalanı Otel –Havaalanı transferler

Açık büfe sabah kahvaltıları

Seyahat Güvence Paketi

Havalimani Vergisi

Lokal rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt Dışına Cıkış Fonu: 15 TL

Kişisel Harcamalar Öğle Ve Akşam Yemekleri

Önemli Bilgiler. Lütfen Okuyun!

Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımız son hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.

Peninsula Tours olarak vize hizmeti vermekteyiz ancak Peninsula Tours konsolosluklar ve yolcu arasında aracı vazifesi görmektedir. Talep edilen belgelerin tam olarak teslim edilmesi gerekmekte olup vize çıkmaması durumunda acentemiz sorumlu değildir ve doğacak cezalardan da sorumlu tutulamaz.

Yolcu bunu bilerek turu satın alır.

Tüm döviz hesaplamalarında Günlük gazetelerde yer alan merkez bankası döviz satış kuru geçerlidir.(bir önceki günün kapanış kurudur)

Tüm tur kayıtları minimum 40% ödeme ile açılacaktır. Bakiye tur tarihinden 15 gün öncesinde kapatılmalıdır.

Tur iptallerinde satış formunda yazılan kurallar geçerlidir.

Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.

Yukarı