Hayalinizdeki balayı tatili için bize hemen ulaşın!

0 (212) 292 40 42

Phuket Turu Türk Havayolları ile

Phuket Balayı Turu
Türk Havayolları ile
5 Gece – 8 Gün

Balayı tatili için eşsiz bir lokasyon olan Phuket’te unutulmaz bir balayı tatili yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Her saniyesinden keyif alacağınız bir Phuket turu olacağına balayi-turlari.com.com olarak söz veriyoruz.

1.GÜN              İSTANBUL /   BANGKOK

Biletlerinizin tur öncesinde size tesliminin ardından uçuş gününüzde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde  saat 16.45 de check in işlemleriniz başlayacaktır. Türk  Hava Yolları nın TK 60 sefer sayılı uçağı ile saat 19.45 de Bangkok a hareket.Uçakta gece yolculuğu. Uçuşumuz yaklaşık 9 saat 15 dakika sürecektir.

2.GÜN              BANGKOK  /  PHUKET

Yerel saat ile 09.45 de Bangkok Suvarnabhumi Havaalanı na varışı takiben Thai Havayollarının TG 206 sefer sayılı uçağı ile saat 12.10 da Phuket e hareket. Yerel saatle 13.35 de Phuket Uluslararası Havaalanı na varış. Tayland ın bu güzel adasına varışın ardından pasaport  bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra yetkili personelimiz tarafından karşılanma  otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 3.GÜN:           PHUKET

Sabah kahvaltınızın ardından dileyen misafirlerimiz için extra olarak düzenlenecek yarım günlük Phuket Adası turu. Bu turumuzda,  Phuket Adası nın muhteşem güzelliklerini görme fırsatını bulacaksınız. Tur boyunca Phuket Town olarak gecen bölgede  Malacca tarzı evleri, kalabalık yerel çarşısı,  ünlü Wat Chalong Tapınağını ve son olarak da panoramik deniz manzaralı tepeyi ziyaret edeceksiniz. Arzu eden misafirlerimiz  bu turun devamında  tarihten bugüne Thai insaninin yaşamında önemli rol edinen filleri yakından tanıma ve 30 dakika süre ile fil sırtında trekking yapma imkanına sahip olabilirler. Konaklama otelinizde.

 4.GÜN:          PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tam günlük ekstra Phi Phi Adası turuna katılabilirler. Otelinizden sürat motorunun kalktığı küçük limana transferin ardından, ünlü Phi Phi adasına hareket. Yol esnasında daha küçük adalardan Phi Phi Ley Adası, Pile Mağarası ve Maya Bay görülecektir. Adalardan birinde öğle yemeği alıp, Phi Phi adasını da gördükten sonra, akşam vakti geri dönüş yolculuğu ve turumuzun sonu. Turumuz esnasında daha bakir olan bu tropikal cennette tüm gün deniz ve güneşten yararlanabilir ve çeşitli mercan ve deniz kabukları satan yöre halkından alışveriş yapabilirsiniz. Konaklama otelinizde.

5.GÜN:           PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz akşam saatlerinde başlayan ekstra Simon Cabaret Show  a katılabilirler. Konaklama otelimizde.

 6.GÜN:          PHUKET  

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz için akşam ekstra olarak düzenlenen Fantasea Show turu. Bu turumuzda; geleneksel Thai yemeklerinin tadına bakabilir, festival köyünde hediyelik eşya alışverişi yapabilir, 30 fil ve çok sayıda canlı ile yapılan  içinde akrobasiden özel efektlere kültürden illüzyona her türlü gösterinin bulunduğu Las Vegas tarzı showu izleyebilir, Bu turdan kesinlikle memnun kalacaksınız . Konaklama otelinizde.

7.GÜN             PHUKET  /  BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zamanda deniz  kum ve güneşten faydalanma imkanı.  Öğleden sonra 16:30 sularında havaalanına transfer. Thai Hava Yolları nın TG 223 sefer sayılı uçağı ile saat 19:20 de Bangkok a hareket. Yerel saat ile 20:40 da varışımızın ardından Türk Hava Yolları nın TK 61 sefer sayılı uçuşu ile saat 23:35 te İstanbul a hareket.

8.GÜN           İSTANBUL

Yerel saat ile 05.35 de İstanbul a varış ve Phuket turumuzun sonu. İstanbul Atatürk Havaalanına hoş geldiniz.

Phuket destinasyonuna gerçekleştirmek istediğiniz balayı tatiliniz için farklı bir seçenek görmek isterseniz Singapur Hava Yolları ile gerçekleşecek Phuket Balayı Turu‘nu incelemenizi öneririz.

İki kişilik odalarda kişi başı fiyatlar:

Yukarı