Hayalinizdeki balayı tatili için bize hemen ulaşın!

0 (212) 292 40 42

1 NumaralıTatil & Balayı Sitesi

  • Balayı turları konusunda 26 yıllık tecrübe.
  • Balayı turlarında pazar lideri.
  • Kişiye özel tur ve paketler.
  • Kusursuz balayı planlaması.

Mükemmel Balayı’nı Bulun! Sizin için özel hazırlanmış balayı paketlerimiz arasında arama yapın.

Sharm El Sheikh. Söylenişi çok zor olduğu için Sharm olarak da telaffuz edilebiliyor. Şeyhin sakalı anlamına gelen bu şehir Kızıldeniz’de yer alıyor. Gerçekten de sakala benzediğini fark edebilirsiniz. Kızıldeniz’e uzanan Sina Yarımadası’nın güney ucunda bulunuyor. Yaz aylarında gidildiğinde fazla sıcak olabiliyor. Ekim – Aralık arasında gitmenizi tavsiye ederiz. Bu tarihlerde bile çöl iklimi olduğu için hava 30 derece civarında seyrediyor. Dalışın en gözde merkezlerinden biri. Çünkü mükemmel bir deniz altı dünyasına ev sahipliği yapıyor. Denizin altında yaşayan 1800 canlının 1300’ü bu denizde. Cam tabanlı dalış tekneleriyle ıslanmadan bu deniz altını yaşamak mümkün. Su altı sporlarıyla ilgilenenlerin hayalini süsleyen muazzam bir deniz Kızıldeniz. Sharm’ın en özel dalış bölgeleri Ras Abu Gallum, Ras Um Said, ve Ras Natzrani. Bu bölgelerde gerçekten de su altı yaşamının tadına varabilirsiniz. Doğal güzelliğiyle büyülenirken balayı tatilinizin ne kadar da büyüleyici olduğunu fark edeceksiniz. Denizin olduğu kadar çölün de ihtişamı oldukça büyük.

Sharm El Sheikh ‘te balayı tatilinizin eğlence ve alışveriş noktalarından biri Naama Bay. Romantik yemekler için birçok restoran burada. Yolda yağlı boya tablo yapanlara rastlayabilirsiniz. Turizm merkezi olduğu için ve gelirini turizmden kazandığı için, her şeyin turistleri düşünerek hazırlandığını görürsünüz. Naama Plajı deniz aşığı balayı çiftleri için mükemmel. Eşsiz canlıların olduğu denizde yüzmek ayrı bir keyif olacaktır. Yanınızda mutlaka su altı kamerası getirmelisiniz. Tabii şnorkel ve paletleri de unutmamak lazım. İsterseniz su sporları ve aktiviteleri ile de eğlenebilirsiniz.

Sharm El Sheikh turları balayi-turlari.com.com güvencesi ve tecrübesi ile. Kusursuz balayı turları konusunda tecrübemiz ile Sharm El Sheikh sizi bekliyor.

Yukarı