Hayalinizdeki balayı tatili için bize hemen ulaşın!

0 (212) 292 40 42

Sharm El Sheikh Turu
Air France ile
7 Gece – 8 Gün

Altın rengi kumlar, pırıl pırıl bir deniz, mercan resifleri… Sharm El Sheikh turu ile balayınızın mükemmel geçmesi için hazır bekleyen bir doğaya siz de hazırlanın.

1.GÜN: İSTANBUL

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali PENINSULA TOURS kontuarı önündesaat 23.00 de buluşma.

2.GÜN: İSTANBUL – SHARM

Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Hava Yolları’nın TK 700 seferi ile 02.00 da Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat ile 03.30 da varış ve pasaport, gümrük işlemlerinin ardından özel aracımız ile otelimize transfer. Otele varışın akabinde, odalara yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Bedevi Yemeği’ne katılabilirler. Ardından otele dönüş ve konaklama otelimizde.

3.GÜN: SHARM EL SHEIK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Cam Tabanlı Tekne ve Naama Bay turuna katılabilirler. Yaklaşık 2 saat sürecek turumuzda sünger, mercan, Kızıldeniz’e has renkli balıklar gibi sualtı zenginliklerini görme imkanı bulacaksınız. Tekne turumuzun sonunda rehberimiz özellikle gece hayatının ve alışverişin kaynağı olan Naama Bay’i sizlere tanıtacak. Tur sonunda otelimize dönüş. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan ATV motorlar ile Safari turuna katılabilirler. Sina Yarımadası’nın iç kısımlarına 4 tekerlekli motorlar ile yapacağımız gezi yaklaşık 2 saat sürecek. Çöldeki turumuz sırasında bir Bedevi Çadırı’nda mola vererek Bedevi çayı içme ve dinlenme imkanı bulacağız. Tur sonrası otelimize dönüş. Konaklama otelimizde.

4.GÜN: SHARM EL SHEIK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek öğle yemeği dahil Ras Mohammed Ulusal Parkı Tekne turuna katılabilirler. Tam gün süren turumuzda marinadan teknemize binerek dünyanın sayılı sualtı ulusal parkı olan Ras Mohamed’e hareket edeceğiz. Teknemiz gün içerisinde 2 veya 3 ayrı noktada durarak sizlere şnorkel ile (şnorkel vs malzemeler marinadan kiralanabilir) denizaltı güzelliklerini gözlemlemek ve yüzme imkanı sunacak. Teknemizde turumuz esnasında ücretsiz öğle yemeği, su, meşrubat ve çay servisi bulunacaktır. Tur sonunda otelimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz için akşam ekstra olarak düzenlenecek yemekli Alf Leila Show’a katılabilirler. Konaklama otelimizde.

5.GÜN: SHARM EL SHEIK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Tekne ile Tiran Adası turuna katılabilirler. Özellikle şnorkel yapmak isteyen misafirlerim,z için kaçırılmaması gereken bir turdur. Tur bitimi otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

6.GÜN: SHARM EL SHEIK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilir; ya da; Sharm El Sheik sokaklarını keşfe çıkabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Abu Galum Turuna katılabilirler. Bu turda rengarenk deniz altını şnorkellerle gözlemleyebilirsiniz. Konaklama otelimizde.

7.GÜN: SHARM EL SHEIK

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve sahilden yararlanmak imkanı. Gece yarısından sonra (belirlenecek saatte) havaalanına transfer.

8.GÜN: SHARM EL SHEIK – İSTANBUL

Havaalanına varışımızı takiben, Türk Hava Yolları’nın TK 701 seferi ile 05.45 te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 09.25 te varış ve turumuzun sonu. İstanbul a hoşgeldiniz.

İki kişilik odalarda kişi başı fiyatlar:

Önemli bilgiler. Lütfen Okuyun.

Pansiyon Durumu: seçeceğiniz otele göre değişmektedir. Genellikle her şey dahil olmaktadır.

Vize Durumu: Mısır Devleti, normal pasaport sahibi T.C Vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Yalnızca yeşil pasaport sahipleri vizeden muaftır.

Bilinmesi Gerekenler: Mısır’a giderken yanınızda USD götürmeniz lehinize olacaktır. Kredi Kartı kullanımında herhangi bir güvenlik problemi yaşanmamaktadır.

Önemli: Uçuş saatleri ve günleri, dönemsel olarak değişebilmektedir. Lütfen uçuş bilgilerinizi satış danışmanlarınız ile teyit ediniz.

Yukarı