Hayalinizdeki balayı tatili için bize hemen ulaşın!

0 (212) 292 40 42

Yorumlar

Merhaba;

Uzun zamandır size bu konuda yazmak istiyorduk aslında, günlük koşuşturmalar ve iş yoğunluğu sebebiyle ancak fırsat bulabildik, kusurumuza bakmayın lütfen.

Eşimle beraber dünyayı gezmeyi, farklı kültürler ve farklı insanlarla tanışmayı çok seviyoruz ve bu sebeple bulduğumuz her fırsatta seyahat ediyoruz.

Bildiğiniz gibi bugüne kadar Peninsula Tur aracılığıyla  Sri Lanka’dan Kenya’ya, Endonezya’dan Tanzanya’ya kadar dünyanın pek çok farklı yerine seyahat ettik. Biraz maceraperestliğimizden biraz da açgözlülüğümüzden olsa gerek, bu turların pekçoğunda sizlerden standart paketlerin dışında da pek çok şey istedik. Örneğin Kenya’da yaptığımız turun bir benzerini yapan kaç Türk vardır bilemiyorum… 13 günde toplam 5 ayrı şehir ve 4 ayrı milli parkı gezdik… Arabayla toplam 1.360 km yol yaptık tek şeritli Kenya yollarında… Aslan, çita, leopar, gergedan, su aygırı bizim için koyun, inek görmek gibi birşey oldu seyahatin sonlarına doğru… El değmemiş doğada özgürlüğün nasıl birşey olduğunu hatırladık… Türkiye’de hiç kimsenin aklına gelmeyen, muhteşem güzellikteki Kenya sahillerinde denizin ve bembeyaz kumların tadını çıkardık….

Örneğin Sri Lanka seyahatimizde, Melike hanım’ın tavsiyesi üzerine, eminim Türkiye’deki diğer tur operatörlerinin adını dahi duymadığı Galle şehrini eklemiştik programımıza… İnanılmaz doğası, binlerce yıllık tarihi ve güler yüzlü insanlarıyla hayatımızda gördüğümüz en etkileyici şehirlerden biriydi. Bu turda bize eşlik eden yerel rehberimiz, tur esnasında Sri Lanka Turizm Bakanlığı’nca ülkenin en iyi tur rehberi seçilmişti örneğin. Bilgisi, birikimi ve nezaketiyle müthiş bir adamdı. Araçla hareket halinde iken yol kenarında gördüğümüz tropikal bir meyveye bir daha rastlayamadığımız için son gün eşini arayıp pazardan o meyveyi bulmasını istemiş ve bizi evine davet edip o meyveden ikram etmişti.

Bizim farklı yer görme tutkumuz ve sizin çabalarınızla Tanzanya’da keşfettiğimiz Saadani isimli milli parkta kalan ilk Türkler olduk örneğin… Hayatta ancak bir defa yaşanabilen türden bir tecrübeydi… Aslanlar, filler ve babunlarla dolu bir ormanın içinde, tamamen korumasız ama güvenli, 8 çadır oda ve küçük bir restorandan oluşan dünyanın en sempatik otellerinden birinde kaldık… Safari sırasında, çiftleşme dönemine denk geldiğimiz aşırı duygusal fillerin safari aracımızı kovalaması ve iki kişilik pervaneli bir uçakla, milli parktaki boş bir toprak alandan havalanarak Zanzibar’a geçtiğimiz Hint Okyanusu üzerindeki yolculuk başta olmak üzere her anıyla unutulmaz bir seyahat oldu bizim için…

Bu e-maili gönderme sebebimiz de bunlar oldu aslında.. Fark ettik ki Peninsula tur’la yaptığımız her seyahat unutulmaz izler bırakıyor bizde.. Sizlerle tanışmadan önce farklı firmalarla yaptığımız ve şu an kaydadeğer hiç bir şey hatırlamadığımız seyahatlerimizi de düşününce, bize mutluluk veren şeyin sadece seyahat etmek ve farklı ülkeler görmek olmadığı, asıl mutluluğun üzerinden yıllar geçse de her aklımıza geldiğinde yüzümüzde bir tebessüme sebep olan o anları biriktirmek olduğuna inanıyoruz.. Bize bu anları biriktirme fırsatı veren Peninsula tur’a ve tüm değerli çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Sizlerle beraber yepyeni seyahatler, yepyeni ülkeler, yepyeni insanlar ve en önemlisi unutulmaz anlar biriktirmeyi iple çekiyoruz.

En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.

Özen & Alper Baydoğan

 

Maldivlerden bu sabah döndük. Genel olarak süper bir tatil yaptık, çok memnunuz. Lily Beach bize ”honeymoon couple” olarak ek servisler de sundu. Sanırım siz bu şekilde ilettiniz. Otelin Male’deki sea plane transferi kusursuz idi. Beach Villa çok güzeldi, odanın bahçe kapısından ağaçlar içinde 10 metre sonra beyaz kumlardasınız. Servis kalitesi ve çalışanların ilgisi iyi All inclusive için yemek ve içeceklerden kısmamışlar. Deniz çok iyi, 20 metre içinde yüzlerce balık çeşidi ile yüzüp, snorkelling yapabiliyorsunuz. Organizasyon için size teşekkür ederim.

Önder&Senem Işınay

 

Maldivler tatiline ailemle gittik geldik, öncelikle tüm destek ve yardımlarınız için teşekkürler. Uçakdan inince ismimizin olduğu dövizlerle karşılanmak çok güzeldi karşılama, otele uğurlama herşey çok güzeldi. Otelden ayrıldık botla havaalanına geldiğimizde gene ismimizin yazılı olduğu dövizlerle karşılandık, başka turdan aileler de vardı onlar öyle karşılanmadı, bize referans eden arkadaşa rica ettik onalar da etti firmanızın adını onlara söyledim, eminim bir daha sizi seçeceklerdir.

Herşey için teşekkürler,

Başka turlarda görüşmek üzere…

Ali Osman

 

Genel olarak turdan memnun kaldık.

Özellikle oteller ve transferler çok iyiydi. Hiç bir aksaklık vs olmadı. Otellerin toplu taşıma araçlarına yakın olması iyiydi.

Rehberimiz Koray Bey gayet saygılı, genel olarak iyi bir insandı. Singapur ve Hongkong’daki yerel rehberimiz çok iyiydi.

Ulaşım, konaklama vs. de  sıkıntı yaşanmadığı için sizlere teşekkür ederiz. Özellikle her konuda bize hızlıca döndüğünüz için size de çok teşekkür ederiz.

İpek Kulan Sırtkaya & İlker Sırtkaya

 

Peninsula tur ve Melike hanım ile harika bir tatil geçirdik.

Uçuşlarımızın planlanması, transferler, otellerin merkeziliği ve kalitesi, tur programı tüm akış hakikaten kusursuzdu.

Sayenizde çok keyifli bir tatil geçirdik. Yakın çevremize de hep bu şekilde sizleri anlatıyoruz.

Günlük programlarda yaşanılan değişikler ile ilgili olarak yaşadığımız konularda da Melike hanım hep yapıcı oldu  bizleri mutlu edecek çözümler buldu.

Bu bağlamda 10 üzerinde 10 veriyoruz 🙂

En yakın zamanda da farklı bir seyahat için sizlerle görüşmek dileğiyle,

Sevgiler,

Nazlı Moğol

 

Mauritius turumuzda Rehber muhteşem iyiydi, Maritus’u doğru gezerseniz bence çok güzel bir yer, kesinlikle tavsiye ederim.

Vedat Erim

 

Transferler ve rezervasyonlarımız güleryüzlü personeller tarafından sorunsuz olarak gerçekleşti ve sayenizde çok güzel bir balayı geçirdik.

İlginize teşekkür etmek istedik,

Başka tatilllerde görüşmek dileğiyle,

Hoşçakalın,

A. Berk Şimşek

 

Maldivler Constance Moofushi otelden Bizler çok memun olduk, her türlü yardım ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Çok güzel bir tatil geçirdik,

Saygılarımla,

Ali Yılmaz

 

Bayram Tatili için yurt dışı turu araştırıyorum. 4 tane Meşhur(!) tur operatörünü aradım.Karşıma ilgisiz hayatından bezmiş çalışanlar çıktı,ağızlarından kerpetenle bilgi almaya çalıştım.Klasik söylemler,biz size döneriz v.b sözlerle geçiştirildiğimi hissettirdiler. Tam umudumu yitirmiştim ki ;PENINSULA Tur operatörü Sn. Özden Özgür Hanımefendinin ilgisi güler yüzlü yaklaşımı ruhumu okşadı,şımarttı,iyi hissettirdi.Şimdi kendisinden haber bekliyorum. Firmanızı tebrik ediyorum.

Op.Dr.Vedat Ali Canoğlu 

 

Tatil gayet güzel geçti çok teşekkür ediyoruz , bu arada bundan sonraki tatillerimizi de bir aksilik olmaz ise aynen bu formatta ve yine Peninsula Organizasyonunda yapmayı düşünüyoruz ,

Washington da dahil tüm planlamış olduğumuz Şehirler ve Şehir Turları – Atraksiyon nokta gezilerimizin hepsini “göreceli olarak” çok koşuşturmaca olmaksızın yapabildik açıkçası bildiğimiz Tur Kapsamlarına göre gezdiğimiz ve gördüğümüz yerler ve genel verim açısından bu formatın 2-3 kat daha faydalı olduğunu düşünüyoruz ,

Adnan Özyeğit

 

12 eylülde gerçekleştirdiğimiz Phuket gezisi için çok teşekkür ederim.

Sizi ve firmanızı tüm çevreme hiç tereddüt etmeden tavsiye edebilirim.

Ayrıca orada bizimle ilgilenen rehberimizi ne kadar övsem de az olur.

Teşekkürler.

Gökçe Ertek

 

Size geldiğimizden beri teşekkürlerimizi içeren bir mail atmayı düşünüyorduk… Seyahatimizden, karşılanmamızdan, ağırlanmamızdan son derece memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Gerek gittiğimiz yerlerde, gerek kaldığımız otellerde,  gerekse transferlerde vb. herhangi bir sorunumuz olmadı. Phuket ve samui (çok güzel yerler bu arada iyi ki oraları seçmişiz) günlerimizi dolu dolu değerlendirdik ve bizim için çok eğlenceli geçti açıkçası. Tavsiyelerinizle, araştırdıklarımızla aklımızda olan ve yapmak istediğimiz nerdeyse herşeyi yaptık diyebiliriz.. Gerçekten güzel bir deneyim, mutlu bir balayı oldu :)) Umarız tekrar gitmek kısmet olur.. Tanıdıklarımıza da mutlaka gidilmesi gereken bir yer diye anlatıyoruz. (Sizin aracılığınızda gitmelerini de tavsiye ediyoruz :)) Başka bir seyahat organizasyonu için (umarız en kısa zamanda olur:)) yanınıza uğramak istiyoruz.

Tekrardan teşekkürler ve iyi çalışmalar 🙂

Gözde & Ahmet

 

Öncelikle sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Genel anlamda turunuzdan çok memnun kaldık, tüm misafirleriniz uyumlu kişilerdi, özellikle rehberliğimizi yapan Melike hanımdan ve yerel rehberlerinizden de çok memnun kaldık, transfer araçları da gayet iyiydi, Otellere gelince hepsi konum açısından çok iyilerdi, rio ve iguazu’daki oteller kahvaltı, temizlik, yenilik  vb yönlerden de gayet iyiydi . Herhangi bir sorun yaşamadık yaşasaydık da kısa sürede çözümleneceğini düşünüyorum. Başta da belirttiğim gibi bu turdan biz çok memnun kaldık emeği geçen herkese tekrar teşekkür eder, başka turlarınızda görüşmek ümidiyle iyi günler dilerim.

Fahrettin Metin

 

Süper bi balayı geçirdik. Aklımdaydı ama bir türlü arayıp teşekkür edemedim size..çok teşekkür ederiz..

Gözde Rukan Doğan

 

Hava şartları dışında her şey gayet düzgündü..otel seçimi çok iyiydi..rehberimiz Koray’ı da cok sevdik.. ilginiz icin çok teşekkürler..sevgiler

Nesrin Çelebi

 

Gerçekten kelimenin tam anlamıyla rüya gibi bir tatil geçirdik. Bu süreçteki – başta sabrınız olmak üzere 🙂 – tüm desteğiniz, yol göstermeniz, yardımlarınız için teşekkür ederiz. Bu tabii ki bir iş, işiniz gereği olanı yaptığınızı söyleyebilirsiniz, ancak iş yapış tarzı, özen, yaklaşım, üslup verilen hizmetten bağımsız, önemsiz gibi görünen ama en temel etmenlerdendir. Ben gerçekten bu süreçte sizinle yol aldığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Her şey için çok teşekkürler.

Saygılarımla,

Leyla Orak

 

Merhaba bugün maldivlerden döndük, medhufushide water villa da konaklamıştık.. Hersey cook guzeldi, olabilecek en güzel balayiydi bizim için:) öncelikle Melike hanim’a ve tüm ekibinize çook teşekkür ederiz:) birdahaki tatilimizde görüşmek üzeree:))

Tuğçe Türker Uygunol

 

Bizim Maldiv tatilimiz bitti. Yardımlarınız için öncelikle çok teşekkür ederim. Oldukça güzel ve etkileyici bir oteldi.

İyi Çalışmalar

Ercihan Toprakçı

 

G.Amerika Turun dan cok memnun kaldik.Arjantin deki rehber cok iyi idi.Oteller ve transver araclari iyi secilmis,basarili.

Genel olarak basarili.Gurup cok duzgun , deneyimli ve kulturluydu. Tanistigimiza bizde cok sevindik.Ikramlarinizada cok tesekkur ederiz.selamlar, hayirli isler.

Sedat Evirgen

 

Gelelim simdi asıl kahramanların hakkini teslim etmeye :)) Balayımızın mimari Peninsula Taksim şubesi ömrümüz boyunca unutamiyacagimiz bir tatilin bas kahramanlarıdır. Öyle huzurlu ve keyifli bir tatil gecirdik ki bundan sonra asla onlarsız bir tatil programlayamayiz . Ozellikle Özlem hanima tum gayreti ve ozverisi icin; Melike hanima yardimlari ve destegi icin cok cok tesekkur ediyoruz. Sizinde eger Tatiliniz gelmisse mutlaka Peninsulaya danismanizi tavsiye ediyoruzz.

Mehmet Şafak Sönmez

 

22.EVLİLİK YILDÖNÜMÜNDE ilk kez yurtdışına çıkacaktık eşimle.Egzotik harika ,birbirimize tekrar aşık olacak bir yer seçmeliydim.internette günlerce gezindim PARİS-PRAG-PUKET-BANGKOK-MADRİD-  VE MALDİVLERE KARAR VERDİM.Yer tamamdı ama o kadar çok tur vardı ki maldivlere giden kimi çok pahalı kimi daha ucuz kimi odakahvaltı 2200euro kimi herşeydahil 1500 euro.pahalı olan daha mı iyiydi?tek tek araştırdım soruşturdum.şikayet okudum mail attım ve sonunda PENİNSULA TUR İLE SUN İSLAND RESORT ta karar kıldık.tur yetkilileri ile görüşmemiz mail ve telefonla oldu çünkü biz bursada onlar istanbuldaydı.o kadar candan ve inandırıcı ve yardımcı idiler ki tamam dedim.13-19 ekim-2013 tarihleri arasında qatar havayolları ile gittik ve geldik.ya aksilik çıkarsa ne yapacaktım?bize ne giyelim ne yiyelim ne yapalım acil durum maldivler acil durum TÜRKİYE telefonlarını verdiler. tabii ki ben gitmeden ve gittiğimde bir bahane ile ulaşılabilirliğini kontrol ettim. herşey o kadar düzenli idi ki istanbul-doha doha maldivler male deniz uçağı ile bir ada o adadan-sun island hemen hiç beklemeden sıkılmadan harika bir yolculuk yaptık. aynı şekildede döndük. otelin adası kendisi etkinlikleri ve hiç sorunsuz olan tur için PENİNSULA  ya BURCU HANIMA  SONSUZ TEŞEKKÜRLER… MALDİVLERE GİDERKEN EŞİME AŞIKTIM DÖNDÜĞÜMDE  AŞKIN NİRVANASINDAYIZ. çocuksuz baş başa eş ve sevdiğinizle gidilebilecek en mükemmel yer bence. watos besledik ve sevdik 3kg büyüklüğünde balıklar yakaladık ve o akşam bize özel sofrada türk şarabı eşliğinde içtik. otelin son gece masamızda hazırladığı sürpriz çiçekler ve şampanya bir daha gel der gibiydi. koca adanın sahilleri ben ve eşime tahsis edimişti sanki.800 kişi ful dolu otelin SAHİLLERİNDE  bir yüz metrelik alanda eşimle  başbaşa olmak  çok çok güzeldi. rengarenk balıkları odaların ki süperior delüks bungalowda kaldık 280- 290  arası nolu odaları ve gidince az bile anlatmış GERÇEK CENNETİ tavsiye ederim TEŞEKKÜRLER PENİNSULA TEŞEKKÜRLER SUNİSLAND.

Dr. Orhan Sevinç Cura

 

Turumuz ile ilgili eleştirilecek herhangi birşey yok.Beklediğimizden fazlasını bulduk.Memnunuz.Herşey planlandığı gibi yürüdü.Maldiv Male’de havaalanı çıkışında Peninsula Tur yetkiliniz  hanımefendi tarafından karşılanmak,ayrıca hoşumuza gitti.Teşekkür ederiz.İlerdeki başka turlarınızda da mutlaka birlikte olacağız.

Saygılar,

R.S.Erhan AKAKTAN

 

Hiç bir noktasında aksamayan tek kelime ile harika bir tatil yaşadık.Hayal ettiğim herşeyi gördüğüm benim için hayatım boyunca unutamayacağım anlardı.Bunu bize eksiksiz organize ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu tatil bizim bir sonraki tatilimizi de şekillendirdi aslında. Önümüzdeki yıl yine bu zamanlarda büyük göçe gitmek istiyoruz.Henüz çok vakit var biliyorum ama merak ediyorum bunun içinde bize yardımcı olabilir misiniz?çok daha fazla hayvan ve vahşi yaşam görmek istiyoruz 🙂

Çisel Sarı

 

Tatil boyunca otellerde, transferlerde vs hiçbir aksilik olmadı her şey gerçekten çook güzeldi. Söylediğiniz gibi Phukette birsürü meyve yedik, masaj yaptırdık, turlara katıldık gerçekten çok değişik bir yer. İlkgün hava aşırı kötüydü ama sonraki günler hep güneş açtı, çok ender yağmur yağdı. Deniz çok dalgalıydı pek deniz keyfi yapamadık ama genel olarak çok eğlendik. Ve bizi asıl büyüleyen Singapur… J iyi ki bangkok yerine singapur’u tercih etmişiz, açıkçası beklentimizin çook üstünde bir şehir/ülke ile karşılaştık, ve iyi ki iki gece ayırmışımız Hilton çok doğru bir tercih olmuş.

Kısaca balayımız sizin yönlendirmeleriniz sayesinde çok çok keyifli geçti, sadece phukette motordan düştük o biraz kötü oldu ;P ama o da biraz bizim şanssızlığımız oldu J

Her şey için tekrar çok çok çook teşekkürler!!

Sevgiler,

Nesrin & Serhat

 

Tatil boyunca otellerde, transferlerde vs hiçbir aksilik olmadı her şey gerçekten çook güzeldi. Phuket’te birsürütropikal meyve yedik, masaj yaptırdık, turlara katıldık gerçekten çok değişik bir yer. Genel olarak çok eğlendik. Ve bizi asıl büyüleyen Singapur… Açıkçası beklentimizin çook üstünde bir şehir/ülke ile karşılaştık, ve iyi ki iki gece ayırmışımız Hilton çok doğru bir tercih olmuş.

Kısaca balayımız çok çok keyifli geçti.

Her şey için tekrar çok çok çook teşekkürler!!

Sevgiler,

Nesrin & Serhat

 

Mailiniz için teşekkür ederim. Maldiv tatili süresince olumsuz bir durum olmadı, keyifli bir tatil yaptık. Tesisten, rehberinizden ve ara transferde bir sorun olmadı. Size ve ekibinize ve emeği geçenlere çok teşekkür ederiz. Bizde sizinle tanışmaktan memnun olduk. İlerideki tatil programlarımızda görüşmek üzere,

İyi çalışmalar dilerim.

M. Cemal Şen

 

Tatilimiz çok güzeldi tek kelime ile cennet orası; yolculuk gidişi biraz zor oldu çok bekledik doha da ama dönüş rahat oldu ama keşke direkt thy ile gitseydik dedik yani 🙂

karşılama; düzen ; ilgi ; otel ; çalışanlar ; odamız ; yemekler ; koktelyler ; deniz uçağı;  plaj ; herşey ama herşey çok güzeldi; iyi ki sizi bulup gitmişiz ; süper bir tercih olmuş

hayatımızın en güzel 5 günüydü maldivler

tekrar teşekkür ederiz ; umarım tekrar peninsula tur ile güzel bir tatil yaparız ; zaten bir yere gidecek olursak hemen sizi aracağım

ilgi, alakanız ve hoşgörünüz için teşekkürler

Saygılar selamlar

Mert & Bilge Karaduman 

 

Herşey çok güzeldi.

Özellikle Singapur’u çok sevdik. Işıl ışıl, pırıl pırıl, tam yaşanası bir yer 🙂 Tayland’a ise sırf masaj yaptırmak için bile gidilebilir doğrusu 🙂 Hong Kong ve Macau da çok güzeldi.

Tur organizasyonundan da gayet memnun kaldık. Seçilen oteller gerçekten çok iyiydi. Programa da hep bağlı kalındı, kötü bir sürpriz yaşamadık hiç.

Tekrar teşekkür ederiz.

Gözde Geyne & Selçuk Demirağ

 

Öncelikle iyi haftalar dilerim…

Biz geldikkkk 🙂 ayağımızın tozuylada sana bir mail atmak istedim.

Öncelikle herşey için tüm yardımların için bitmek bilmeyen sorularımıza sabırla cevap verdiğin için çok teşekkür ederiz…

Her şey harikaydı.Sayende hiç bir süprizle karşılaşmadık herşey tam olarak senle konuştuğumuz gibi sorunsuz ilerledi…

En özel tatilimiz sayende çooook daha özel ve güzel oldu…

Biz seni tanımaktan çok memnun olduk umarım ilerleyen zamanlarda tekrardan görüşürüz…

NOT:Ben bir daha maldivlere gitmek istiyorummmmmmmm 🙂

Sevgiler,

Melis Batanay Akyüz

 

Bu mail daha öncekiler gibi başınıza iş çıkaracak bir mail değil. 🙂

Evlendik ve çok güzel bir balayı geçirdik. Herşey harikaydı. Bali’de havaalanında karşılanmamızdan, tekrar havaalanından uğurlanışımıza kadar herşey mükemmeldi.

Hiçbir sıkıntı yaşamadık.

Aynı şekilde koşuşturmaca içinde geçen evlilik sürecinde de çalıştığımız en profesyonel firmaydınız. O süreçte de hiçbir zorluk yaşatmadınız.

Burcu Hanım, başta siz olmak üzere, tüm Peninsula Ailesi’ne çok çok teşekkür ederiz.

Başka bir tatil organizasyonunda tekrar görüşmek dileğiyle…

İyi çalışmalar…

Mehmet Burçin Eltem

 

Öncelikle teşekkür ediyorum, dün geldik, tam bize vaadettiğiniz gibi güzel bir tatil geçirdik . Gayet memnun kaldık ve mutlu olduk, teşekkür ederiz.

Bahar aylarında doğu avrupa veya italya turu yapmak istiyoruz bizim için şimdiden booking yaparsanız seviniriz 🙂

Tekrar her şey için teşekkür ederiz.

Sevgilerimizle

Dr. Ömer & Evren Küçükdemirci 

 

Sevgili Özlem Hanım, peninsula ile ilk kez seyehat etmenin tedirginliği dönüşte yerini mutluluğa bıraktı.Tur rehberimiz hem tecrübeli hemde iş bitirici bir arkadaştı. Gerek kaldığımız otelerden,gerekse turun tamamından memnun kaldık.Çok teşekkür eder,yeni turlarda birlikte olmak dileğiyle sağlıklı ,mutlu ve bol kazançlı günler dileriz.

Dr.Aynur-Dr.Atila Gürbüz

Yukarı